Comprehensive Teacher Training Program

Mamy to szczęście, że możemy realizować się zawodowo robiąc to, co jest naszą pasją

 Dlatego bardzo mocno kibicujemy 10 uczestniczkom naszego szkolenia Comperhensive Pilates Teacher Trening Program, które z końcem tego roku będą posiadały umiejętności do prowadzenia treningów pilates wykorzystując kompleksowo całą metodę, wszystkie ze sprzętów oraz powiązania pomiędzy nimi. 

W drugiej edycji naszego szkolenia bierze udział 12 uczestniczek. Ponieważ otrzymaliśmy mnóstwo zapytań dotyczących możliwości wzięcia udziału w kolejnej edycji, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kolejnego naboru.

1.12.2022r. rusza oficjalny nabór do 3 edycji naszego szkolenia Comperhensive Pilates Teacher Trening Program.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Jeśli i Ty jesteś zainteresowana/ny szkoleniem i chcesz poznać szczegóły wyślij do nas wiadomość klinikapilates@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu które w logiczny sposób wytłumaczy jak działa system pilates jako całość, ponieważ rozumiejąc go w ten sposób, nie mamy potrzeby zmieniania i dodawania do niego ćwiczeń oraz innych sprzętów.

Szkolenie przeznaczone jest dla  każdego, kto chce nauczyć się pracy w systemie pilates. Dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i szukają rzetelnej wiedzy.

Nie wymagamy doświadczenia w zakresie pilatesu lub pilatesu klasycznego, natomiast jest ono mile widziane i z pewnością ułatwi zrozumienie działania całego systemu.

Cele szkolenia:

Przedstawienie systemu pilates jako kompletnego narzędzia do pracy nad sprawnością człowieka, w każdym wieku i z różnym poziomem sprawności.

Nauka wszystkich najważniejszych ćwiczeń na każdym ze sprzętów w pełni wyposażonym klasycznym studio.

Kształtowanie umiejętności doboru ćwiczeń dla klienta, nauka progresowania treningu z zachowaniem zasad pilatesu klasycznego.

Nauka umiejętności prowadzenia lekcji pilates.

Szczegóły szkolenia znajdziesz pobierając poniższy plik: