Comprehensive Teacher Training Program

Mamy to szczęście, że możemy realizować się zawodowo robiąc to, co jest naszą pasją. Ogromnie nam miło, że styczniu 2024 mogliśmy rozpocząć 5 edycję szkolenia Comprehensive, które ma na celu przedstawienie metody pilates jako całościowego, logicznego i kompletnego systemu ćwiczeń dobrego dla każdego człowieka, który chce do końca życia pozostać sprawny i zdrowy.

Ogłaszamy nabór do 6 edycji Comprehensive Teacher Training Program!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Jeśli i Ty jesteś zainteresowana/ny szkoleniem i chcesz poznać szczegóły niezwłocznie wyślij do nas wiadomość szkolenia.klinikapilates@gmail.com

Liczba miejsc na szkolenie Comprehensive jest ograniczona!

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu które w logiczny sposób wytłumaczy jak działa system pilates jako całość, ponieważ rozumiejąc go w ten sposób, nie mamy potrzeby zmieniania i dodawania do niego ćwiczeń oraz innych sprzętów.

Szkolenie przeznaczone jest dla  każdego, kto chce nauczyć się pracy w systemie pilates. Dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i szukają rzetelnej wiedzy.

Wymagamy podstawowego doświadczenia w zakresie pilatesu lub pilatesu klasycznego, co z pewnością ułatwi zrozumienie działania całego systemu. Jeśli nie byłeś nigdy w klasycznym studio, serdecznie zapraszamy Cię do naszego studia, które mieści się w samym centrum Katowic.

Cele szkolenia:

Przedstawienie systemu pilates jako kompletnego narzędzia do pracy nad sprawnością człowieka, w każdym wieku i z różnym poziomem sprawności.

Nauka wszystkich najważniejszych ćwiczeń na każdym ze sprzętów w pełni wyposażonym klasycznym studio.

Podniesienie poziomu własnej praktyki.

Kształtowanie umiejętności doboru ćwiczeń dla klienta, nauka progresowania treningu z zachowaniem zasad pilatesu klasycznego.

Nauka umiejętności prowadzenia lekcji pilates.

Szczegóły szkolenia znajdziesz pobierając poniższy plik: