Galeria

Warsztaty – Pilates dla każdego

Outdoor

Nasze wnętrze

Warsztaty – Pilates dla każdego

Nasze warsztaty zaczynają przyjmować charakter cykliczny. W miarę naszych możliwości i zainteresowania, pragniemy poszerzać Waszą wiedzę na temat systemu ćwiczeń stworzonego przez J.H.Pilatesa


Uczymy się od najlepszych – Murat Berkin

Rozwijając swój warsztat i poszerzając swoją wiedzę, korzystamy z każdej okazji, aby móc pracować z najlepszymi na świecie. Robimy to, aby móc jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby Waszego ciała.

Uczymy się od najlepszych – Gloria Gasperii

Czerpiąc wiedzę i doświadczenie z wielu źródeł, pracujemy dla Was, parafrazując J.H. Pilatesa, aby byliście tak młodzi, jak młody jest Wasz kręgosłup

Uno Pilates – Authentic Pilates Metod – Miguel Silva

Nasz rozwój, pod okiem najlepszych nauczycieli pilatesu na świecie jest dla nas niezwykle ważny, dlatego z dumą ogłaszamy, że Jarek rozpoczął certyfikowany i ceniony roczny program nauczycielski w Uno Pilates odbywającego się w Zurychu i prowadzonego przez Miguela Silvę, o którym więcej informacji znajdziecie w zakładce Mentorzy.

Pilates na świeżym powietrzu

Korzystając z pory letniej przeprowadziliśmy cykliczne zajęcia, które odbywały się na terenie BIOBAZARU mieszczącego się w Katowicach oaz Doliny Trzech Stawów. Mamy nadzieję, że stanie się to naszą tradycją, aby nie tylko mieszkańcy Katowic, ale i innych miast śląskich mogli zapoznać się z systemem ćwiczeń, który od wielu lat praktykowany jest w innych częściach świata.

Warsztaty – Pilates dla każdego

Nasza wizją jest stworzenie miejsca które będzie promowało metodę pilates w klasycznym ujęciu. Będzie otwarte na człowieka i pomoże ludziom żyć w pełni. Dlatego dla naszych klientów i nie tylko zorganizowaliśmy warsztaty, w trakcie trwania których mogliśmy przekazać jeszcze więcej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Warsztaty z Kenem Krench’em

To była prawdziwa przyjemność, móc praktykować metodę pilates pod tak fachowym okiem, jego prawie 30 letnie doświadczenie, jego sprawność! zdecydowanie budzą podziw i szacunek do tej metody, dziękujemy za wszystko. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Mentorzy

Lineage Pilates Teachers Program – JACQUELINE MARTIN

Samodoskonalenie jest podstawą naszej pracy, dlatego Ania jest uczestniczką nauczycielskiego programu pod okiem Jacquline Martin o której więcej informacji znajdziecie w zakładce Mentorzy.