Szkolenia-Warsztaty

W maju 7-8.05.22 warsztat z pilatesowych klasycznych krzeseł (wunda chair, electric chair, ARM chair) na którym, przestawimy podstawowe ćwiczenia na wymienionych sprzętach jak i zaawansowane modyfikacje. Na warsztacie odniesiemy się do całego systemu, który pozwala zrozumieć nam dlaczego wszystkie krzesła są ważne i unikalne. 
Na naszych warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie, osoba początkującą, szukającąca potwierdzenia, czy to dobra droga; osoba średniowaawansowana, która potrzebuje motywacji, modyfikacji ćwiczenia i często głębszego zrozumienia oraz osoba zaawansowana, która szuka nowych wyzwań!W każdym z naszych warsztatów znajdzie się miejsce na dużo praktyki, obserwacji, w tym obserwacji prowadzonej przez nas lekcji oraz jej omówienie, swobodnej wymiany doświadczeń i możliwości zadawania pytań.Takie warsztaty to zawsze świetna okazja aby poznać ludzi, których łączy to samo, niepowtarzalna energia, towarzyszącą takim wydarzeniom sprawia, że wszyscy rozwijamy się jeszcze bardziej. 
Jesteś zainteresowana/ny, wyślij wiadomość na klinikapilates@gmail.com prześlemy Ci szczegółowe informacje‼

Czy pilates ma Płeć?

Czym i czy w ogóle różni się pilates okiem kobiety i mężczyzny?

Czy mamy takie same możliwości, czy kobiety i mężczyźni mogą różnie odebrać te ćwiczenia? 
Odpowiedzi na te i inne pytania zadajemy sobie od początku naszej pilatesowej drogi. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną parą w Polsce, która równocześnie rozwija się w tym zakresie.  Nie jedną godzinę przedyskutowaliśmy, jak powinno wykonywać się dane ćwiczenie i czym ono różni się u nas. Oboje pracujemy zarówno z kobietami jak i mężczyznami, wzmacniając ich słabe strony i podkreślając mocne, oboje zgadzamy się,  że różnice istnieją. 
Dlatego serdecznie zapraszamy na warsztat, na którym omówimy możliwości treningowe kobiet i mężczyzn w odniesieniu do treningu pilates, pokażemy typowy trening kobiety i mężczyzny, przedstawimy dokładnie, jakie ćwiczenia i jakie różnice możemy zaobserwować, jak z nimi pracować. 

Cena : 500 zł (wplata na konto do 31 października, numer i dane  podane na stronie) po 1 listopada cena wzrasta do 700 zł

System pilates to całościowe spojrzenie na ruch, a jego logiczne zrozumienie pozwala zauważyć wzajemne powiązania pomiędzy ćwiczeniami. Zapraszamy nauczycieli pilates jak również i pasjonatów systemu na szkolenie, na którym miedzy innymi odpowiemy na takie i inne pytania: Po co nam ten cały system? Jak wykorzystać system, aby progresować klientów i siebie samego? Jak wykorzystać ćwiczenia na sprzęcie do poprawy w bezpieczny sposób wybranych ćwiczeń na macie i reformerze? Jak zauważyć szczegóły, które pozwolą nam poprawić technikę ćwiczenia? Dodatkowo, omówimy typowe problemy, które występują przy wykonywaniu wybranych ćwiczeń.
Na warsztacie omówimy miedzy innymi takie ćwiczenia: 
– teaser – rolling like ball – rollover- overhead- knees stretches- swan dive – horseback- high scissors- control balancei inne……
Do wzięcia udziału w szkoleniu zalecany jest co najmniej średniozaawansowany poziom znajomości ćwiczeń na macie i reformerze! Zainteresowane osoby prosimy o zgloszenie chęci udziału lub pytania klinikapilates@gmail.com
Czas trwania: 10.00 -14.00Cena : 900 zł Serdecznie zapraszamy Jarek i Ania.